KONST / Litografier / Färglitografi 11543590
nr 1154 3590
Färglitografi
Evy Låås (1923-1999), Sverige. 1976, signerad och numrerad 69/260, trädgård, motivet: 64x59
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:53:16
100 kr
150 kr